poniedziałek, 20 lutego 2012

Grupa I - poszukuję kanw

Witam Was serdecznie!

W związku z milczeniem Grubcia - Dziewczyny - wysyłająca i otrzymująca kanwy od Grubcia proszę o napisanie jak wygląda sytuacja z kanwami.

Drugi Maurycjusz - wysłałaś kanwę Balbinki do Grubcia??

Isano - otrzymałaś kanwę Darathi od Grubcia??

Dziewczyny co robimy z Grubciem?

Pozostawiamy w zabawie mimo utrudnionego kontaktu?

Basia będzie posyłała kanwy do Isany zamiast do Grubcia - i zostanie jedno miejsce puste ...

8 komentarzy:

 1. Może to zabrzmi dziwnie, proponuje napisać list do Grubcia, polecony Pocztą Polską wysłać i zapytać co się dzieje. Prawdą jest że zostanie puste miejsce na kanwie, ale nie wiemy czy Grubcio nie posiada też jakiejś kanwy w domu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiałam się nad zapisem na wymiankę misiową http://szkofia-szkofia.blogspot.com/2012/01/misiowo.html
  i ze zdziwieniem zobaczyłam lutowy wpis w komentarzach Grubcia. Czyli to nie jest tak, że całkowicie zniknęła. Tylko dlaczego nie wywiązuje się ze zobowiązań i nie odzywa się. Są różne sytuacje, ale trzeba chcieć je rozwiązać.

  OdpowiedzUsuń
 3. teraz to jedna wielka zagadka...? czy ona jest chora obloznie ze nie ma sily wejsc na komputer i napisac jedna wiadomosc co sie dzieje z nia....czy moze odechcialo jej sie haftowac bawic w ta zabawe rr kawowa i boi sie powiedziec ze chce sie wypisac i tak unika nas... hmmm ale znow Agu-sia pisze ze widziala jej wpis na innym blogu wiec cos jest nie tak... mysle ze pomysl betty jest rowniez dobry napisac krotki list i zadac kilka pytan wprost czy chce brac udzial czy ma jakies kanwy itp? i nawet wlozyc znaczek aby odpisala i odeslala list...ale osoba ktora by pisala list do niej to najlepiej wysylac za potwierdzeniem odbioru...:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja sprobuje napisac do niej meila moze uda sie i mi odpisze na niego...:) jak bym dostala jakas wiadomosc od niej to dam znac odrazu organizatorce...

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie jest kanwa Basi, na której wczoraj skończyłam czwartą kawkę i kanwa grubcia

  OdpowiedzUsuń
 6. Od Grubcia dostałam tylko dwie kanwy - jej własną i Basi. Nie dostałam kanwy Darathi. Nie dostałam tez żadnej informacji czy maila od niej. Dla mnie nie ma problemu - mogę dohaftować sobie brakujący obrazek, ważne, żeby kanwa do mnie wróciła.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochane Kobietki:)
  właśnie skończyłąm 3 kawkę na kanwie Balbiny.
  Podpowiedzcie mi tylko, którą mam haftować na kanwie, którą posiadam- myślę, że czwartą, tylko nie wiem, które miejsce pozostanie wtedy puste. Pomału kojarzę, że po prostu Isana będzie haftować kawkę z jedną przerwą i każda z nas dohaftuje sobie brakujący obrazek- dobrze podejrzewam koncepcję???
  pozdrowionka!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. MIlenko Droga- nie wysłałam kanwy Balbiny do Grubcia, zgodnie z Twoją prośbą. Mam w planie wysłać do Isany, tak jak zarządziłaś jako Głównodowodząca naszej zabawy:)))- mam tak uczynić? Pozdrawiam Cię serdecznie;)

  OdpowiedzUsuń