środa, 7 marca 2012

Mail od Grubcia ...

Dostałam maila od Grubcia ...

"Grubcio w końcu wita Przepraszam za utrudniony kontakt ze mną powodem tego jest słabo a nieraz w cale działający internet.Na całe szczęście za miesiąc kończy mi się umowa i zmieniam spowrotem na stacjonarny.Ale dzięki temu mogłam szybciej wyszyć obrazek(kanwe dostsłam jakoś w połowie stycznia) jutro wysyłam kanwe dalej.tak jak wspomniałam jeszcze przez miesiąc może być utrudniony ze mną kontakt ale już później dużo się polepszy mam nadzieje.Przesyłam zdjęcie mam nadzieje,że doszło."

Moja odpowiedź:

"
Witaj!
Piszę do Ciebie z ogromną prośbą o staranniejsze wykonywanie haftów.. Dziewczyny zgłaszają mi, że w Twoich pracach sa zbyt ponaciągane nitki i kanwa, haft jest nierówny.. Do tego, że z kolorystyką jest coś nie do konca tak jak powinno być... Powiększyłam sobie zdjęcie, które mi przesłałaś.. Jest strasznie niewidoczne ale niestety widzę to co Dziewczyny mi zgłaszają ... Sa dziury miedzy krzyżykami ... Bardzo proszę Cię o staranniejsze wykonywanie haftów i zamieszczenie wszystkich obrazków na blogu kawkowym.. tak aby wszystkie mogły zobaczyc .. Pojawiają się niestety głosy, że ktoś nie chce abyś wyszywała na jej kanwie .. Chciałabym zapytać czy muliny dobierasz sama, czy wyszywasz DMC? I kiedy w końcu będzie normalny kontakt z Tobą... A nie muszę wysłać kilkanaście maili, żebyś choć na jeden odpisała... Wysłałam Ci nr gg, nr tel z prośbą o odzew. Napisałaś tylko maila, w którym zaznaczyłaś, że dalej będzie utrudniony kontakt z Tobą ..
Milena (organizatorka rr-kawkowego)"


Do maila od Grubcia załączony był obrazek5 komentarzy:

 1. Hmmmm, MIlenko- to co mam teraz zrobić? wysyłać kanwę do Grubcia???? bo czekam nadal i nie wiem, może Właścicielka kanwy, na której haftowałam trzecią kawusię ( pokazaną na blogu )czyli Balbina nie życzy sobie, aby czwartą kawusię haftował Grubcio i zechce wyhaftować ją sobie sama???? BAlbinko- daj mi znak, proszę:)- bo wtedy wyślę kanwę od razu do Isany, a czwartą kawusię wyhaftujesz po powrocie kanwy do Ciebie. Pozdrawiam serdecznie;) BAsia

  OdpowiedzUsuń
 2. Dostałam przesyłkę od Grubcia z pokazanym powyżej obrazkiem i niestety muszę potwierdzić niezbyt szczególną dokładność... Sądzę, że cała grupa powinna się w tej sprawie wypowiedzieć, żeby nikt się nie poczuł pokrzywdzony.

  OdpowiedzUsuń
 3. To w takim razie proszę nie przesyłać mojej kanwy do Grubcia. Szkoda, żeby jedna osoba zepsuła efekt całej grupy. I, no sorry, ale moja 11-letnia Córka wyszywa dużo bardziej starannie, dużo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też prosiłabym o nie wysyłanie mojej kanwy do Grubcia. Miałam okazję obserwować jej prace w Kubusiowym RR, i jeśli jest możliwość pominięcia jej w "kolejce", to chciałabym z niej skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 5. hmm, to klapa, bo na mojej kanwie już Grubcio wyszyła...trudno- najwyżej spruję i wyhaftuję od nowa....koniecznie muszę dorwać Balbinkę, bo nadal nie wiem, co robić z jej kanwą.
  Dziękuję Wam, Kobietki za znak, będę pamiętać i prześlę Wasze kanwy od razu do Isany.
  pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń