piątek, 14 czerwca 2013

II grupa

Dziewczyny z II grupy, ja mam kanwy, przyznaje, że po części ta zabawa to i przeze mnie niewypał, ale szczerze mówiąc jak zobaczyłam jaki jest zapał w tej grupie, to i mi minęła chęć wyhefcenia tych kawek, moja kanwa zaginęła od początku tej zabawy MOJĄ kanwe z wyszytym obrazkiem widziałam 1 RAZ więc gdzieś u kogoś też zalega od 11 miesięcy albo i więcej. Moja propozycja jest taka, nie ma co tego przedłużać, ja mogę odesłać kanwy które posiadam do właścicielek jeśli moja wróci do mnie.
Pozdrawiam Edi.

PS sprawdziłam 4 maja 2012 był wpis odnośnie mojej kanwy to był ostatni wpis jeśli chodzi o moją kanwe a w lipcu 2012 PISAŁAM GDZIE JEST MOJA KANWA do dziś nie otrzymałam odpowiedzi gdzie jest itd. Więc czekam na moją kanwe jeśli osoba, która ją posiada, nie ma mojego adres to proszę odesłać ją organizatorce a ja organizatorce wyśle te co posiadam.

1 komentarz:

  1. z tego co wiem, to Sabina miała dużo kanw. Ja nie długo rodzę, więc jakbym nawet otrzymała w tym czasie czyjąś kanwę, chętnie oddam. Podejrzewam, iż wprawianie w macierzyństwo pochłonie każdy mój cenny czas. Więc może rzeczywiście oddajcie te, co macie właścicielkom i każda wyszyje swoje kawki wtedy, gdy będzie na to czas. Z blogu zrobimy nie RR tylko SAL.

    OdpowiedzUsuń