środa, 15 stycznia 2014

GRUPA I

Kochane!

Wysłałam w zeszłym tygodniu listy polecone do: Darathi i Balbiny 64. Kasia - Darathi napisała do mnie sms - że nie ma żadnych kanw. Balbina się nie odezwała, ale chyba wychodzi na to, że kanwy są u Niej właśnie.

Czekam nadal na odzew od Balbiny, jeśli się nie odezwie za jakiś czas przy okazji odwiedzin Znajomych chyba zapukam do drzwi...

Dziewczyny - wiem proszę kolejny raz, ale napiszcie kto ma jakie kanwy (włącznie ze swoimi) wtedy będziemy wiedziały ile kanw zaginęło..

Pozdrawiam,
M.

6 komentarzy:

 1. Od roku nie dostałam żadnej kanwy

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam Balbiny, Betty i swoją. na dniach wysyłam do Agu-si dwie kanwy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Milenko- moja kanwa wrocila do mnie od Betty, poza tym od ponad roku nie dostalam zadnych kanw;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnie kanwy które miałam należały do Maurycjusza i druga do Darathi. Kanwę Maurycjusza wysłałam do Balbiny ale dostałam zwrot. Wysłałam ja więc bezpośrednio do właścicielki. Kanwę Darathi też wysłałam do właścicielki omijając w tym wypadku Balbinę. Niestety nie dostałam potwierdzenia że doszła. Było to bodajże na wiosnę ubiegłego roku. Od tej pory nie widziałam żadnej z kanw.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja na chwilę obecną nie mam żadnych kanw, tylko swoją, którą udało mi się odzyskać od Little Princess. Mam na niej wyszytych 8 obrazków. Bardzo dziękuję wszystkim dziewczynom, które tak pięknie ją ozdobiły i Milence, która pomagała mi odzyskać kanwę. Pozostałe 4 kawki wyszyję sama. Zabawa ta skutecznie zniechęciła mnie do RR-ów. Szkoda. Nie tak miało to wszystko wyglądać.

  OdpowiedzUsuń